Ciekawa zabawa na szkolenia team building – licencja

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży małych firm rodzinnych, fundacji niedochodowych i urzędów publicznych od ostatniego miesiąca promujemy symulację integracyjną: Komiczne mistrzostwa w szalonym wariancie gry w Platforma Lądowa (Wstępna nazwa zabawy jest dopiero tymczasowy – ale odzwierciedla sens zadania.)
Oferowaną grę organizujey na warsztatach z komunikacji, z radzenia sobie ze stresem oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Główne jej przeznaczenie to Licencjonowane Gry Menedżerskie .

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Problematyka ćwiczenia: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia licencji: Chorwacja
Czas realizacji: godzina
Liczba uczestników: od 5, maksimum 19.
Wyposażenie do gry: łuki – sztuk dwie, zawór do spłuczki – sztuk dziesięć, zszywacze- sztuk dziewięć, trochę wody mineralnej, paczka antracytowych mazaków, łyżka cedzakowa

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Mikodent Ewa Mikołajczak, „Technik Center Polska” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Stacje Paliw „Jespol” Henryk Jessa, Sky Share Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Poradni Specjalistycznych ARTMED, Tartak Usługowy Drabiński Marek, Intak Komputer Robert Baszko, Dariusz Gray, Przemysław Idziorek Sp. J., Gmina Kostrzyn, Miasto i Gmina Krotoszyn, Wielospecjatistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie, Stowarzyszenie Forum Kultur, Fundacja im. M. Kotańskiego „Dotknięcie Dobra”, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kombatantów Polskich Sił Zbrojnych Na Zachodzie, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Klub Rodzin Abstynenckich „Serce”, Stowarzyszenie Młodego Piłkarza UKS BRÓDNO, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Chorałowy, Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była też wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Planowanie przestrzenne regionalne”

OPRACOWANIA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy poniższe opracowania:

 • Makrowikinomia. Reset świata i biznesu-Anthony D. Williams, Don Tapscott
 • Rynek nieruchomości. System i funkcjonowanie-Marek Bryx
 • Otoczenie kulturowe w biznesie międzynarodowym-Małgorzata Bartosik-Purgat
 • Przywództwo plemienne-Fischer-Wright Halee, John King
 • Metody i techniki pobudzania kreatywności w organizacji i zarządzaniu-Anna Kosieradzka
 • Outsourcing krok po kroku dla menedżerów-Linda R. Dominguez
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Kobylin, motel Kiermusy, ulica Bennetta 19
  Koszt licencji: 1100 PLN plus podatek VAT. Proponujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – cztery wpłat.
  W cenie kursu zawarty jest catering. Przystawka: Śledzik Poleski z cebulką i marynowanymi grzybkami. Zupa: Żurek ukraiński z chrzanem i kiełbasą. Drugie danie: Pstrąg z cytryna i koperkiem podany z peree z soczewicy i brokułami. Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.