Innowacyjna gra na szkolenia z zarządzania – certyfikacja

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji państwowej od zeszłego kwartału udostępniliśmy grę menedżerską: Wieloosobowe mistrzostwa w szalonym wariancie gry w zespół rockowy – granie na instrumentach wszelakich (Wstępna nazwa tej gry jest do zmiany – ale pokazuje charakter ćwiczenia.)
Powyższą grę wykorzystujemy na programach z przywództwa, z zarządzania czasem oraz na wyjazdach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Najczęstsze jej zastosowanie to Gry Strategiczne .

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia licencji: Chile
Czas realizacji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: kij do unihokeja – sztuk dziesięć, kosiarka – sztuk dziesięć, numeratory- sztuk dziewięć, trochę buraków, paczka koloru kości słoniowej markerów, uchwyt na papier wc

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Restauracja “Bursztyn” Kazimierz Manikowski, AGROMEP Sp. z o. o., „ALHEN ARTSZKŁO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., ZAKŁAD PRODUKCJI DOŚWIADCZALNEJ AUTOMATYKI Spółka z o.o., KOPRAS Sp. z o.o., Centrum Biurowe Eproco sp. z o.o., Województwo Wielkopolskie, Powiat Ostrowski, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Powiat Kościański, Lubelskie Stowarzyszenie Kultury „Pro Kultura”, Bezpieczny Ursynów – Fundacja Polska , Gazowniczy Klub Sportowy ŚWIT, Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae”, Społeczny Uniwersytet Powszechny, Stowarzyszenie Integracyjne „Jutro Jest”, Stowarzyszenie Pomocy i Wsparcia „Lepszy Świat, Lepszy Los”, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Chata z Pomysłami”, Towarzystwo Inicjatyw Społecznych „Troska”, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była także organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Marketing i zarządzanie”

OPRACOWANIA:
Szkoleniowcom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy opisane poniżej pozycje literaturowe:

 • Keynes. Powrót mistrza-Robert Skidelsky
 • Sekrety ekonomii-Tim Harford
 • Jak wygrać każde negocjacje-Robert Mayer
 • Do roboty!- Steven Pressfield
 • Nie tylko zespół-Meredith Belbin
 • Alianse strategiczne-Joanna Cygler
 • Sukces firmy-Iwona Majewska-Opiełka

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Bisztynek, motel Skalny, ulica Wedla, aleja 3
  Koszt certyikacji: 3200 złotych +23% VAT. Proponujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – osiem rat.
  W cenie treningu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Zapieczone pieczarki wypełnione serem i plastrami boczku, posypane świeżym szczypiorkiem. . Zupa: Zupa z grzybów leśnych. Drugie danie: Staropolskie zrazy wieprzowe z boczkiem, cebula i ogórkiem konserwowym w sosie własnym, kluski śląskie, bukiety surówek i jarzyn gotowanych . Deser: Klasyczny sernik na kruchym cieście z kajmakiem i orzechami. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.