Nowa gra na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku MŚP, stowarzyszen nie działających dla zysku i jednostek samorządowych od przyszłego miesiąca promujemy symulację integracyjną: Absurdalne rozgrywki w nietypowym wariancie gry w Zorbing (Wstępna nazwa tej symulacji jest do korekty – jednak wyraża sens tego modułu.)
Powyższą grę wykorzystujemy na szkoleniach z zarządzania, z zarządzania czasem a także na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Główne jej użytkowanie to Wyjazdy Team Building.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zakres tematyczny ćwiczenia: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia licencji: Rumunia
Czas realizacji: jeden dzień
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, maksimum 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: łóżko polowe – sztuk dziewięć, zatrzaśnik stalowy – sztuk dziesięć, pojemnik na długopisy – sztuk dziewięć, trochę chrzanu, paczka pąsowych farbek, mydelniczka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„KASTOR POLSKA” Gulczyński, Jasiński Spółka Jawna, GEOCARTIS S.C., Mariusz Adamczak, Krzysztof Kurpiel, APS Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe CID-ROL Tomasz Futro, LST-NET Sp. z o.o., Zakład Poligraficzny „GRAF-POZ” Marek Przybylski ZPChr., „Salar” sp. z o. o., Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, Gmina Książ Wlkp., Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Liskowie, Gdański Archipelag Kultury, Diakonia Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego, Fundacja Rozwoju Miedzeszyna, Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt „Viva”, Stowarzyszenie Członków Wspólnot Mieszkaniowych – Powiśle, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych „Kunszt”, Stowarzyszenie Narciarskie „Klasyk”, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „KRASNAL”, TKKF „Olszynka Grochowska”, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była też stosowana na studiach podyplomowych „Prawo wspólnotowe/unijne”

LEKTURY:
Wykładowcom chcącym prowadzić grę polecamy poniższe tytuły:

• Wojna o pieniądz 2. Świat władzy pieniądza-Song Hongbing
  • Jak przewodzą najlepsi liderzy-Brian Tracy
  • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
  • Szkoła liderów. Dwa lata w Harvard Business School-Philip Delves Broughton
  • Piąta dyscyplina. Materiały dla praktyka-Art Kleiner, Charlotte Roberts, Ross
  • Osobista efektywność-Björn Lundén
  • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

SZKOLENIE LICENCYJNE:
    Termin: na razie nieokreślone
    Miejsce: Rusinów, pałac Kliczków, ulica Olszewska 7
    Cena programu: 1100 PLN VAT zw. Dajemy opcję regulowania ratalnie – pięć wpłat.
    W cenie treningu zawarty jest obiad. Przystawka: Carpaccio z wędzonej gęsi na sałatce z rukoli. Zupa: Wytrawna zupa z węgorza z dodatkiem kapusty i groszku. Drugie danie: Grillowana pierś z kurczaka otulona boczkiem podana na ciepłej sałacie z fasolki szparagowej, pieczarek, pomidora podana z puszystym pure ze świeżym koprem. Deser: „malinowa pokusa”-gorące maliny, 2 kulki lodów, bita śmietana. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .