Ciekawa gra na szkolenia z przywództwa – licencja

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji non profit i administracji samorządowej od przyszłego roku posiadamy grę menedżerską: Komiczne rozgrywki w nieziemskim wariancie gry w Trikke – hulajnogę, rower i.. centrum do fitnesu w jednym (Wstępna nazwa zabawy jest do dopracowania – ale odzwierciedla fabułę tego modułu.)
Tą symulację organizujey na warsztatach z komunikacji, z analizy ryzyka biznesowego oraz na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Statystycznie najpowszechniejsze jej zastosowanie to Szkolenia Ze Sprzedaży.

KATEGORIA SYMULACJI:
Merytoryka zabawy: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Finlandia
Czas realizacji (bez przygotowań): jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimum 6, maksimum 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: worek do skakania z uchwytami – sztuk trzy, taśma ostrzegawcza – sztuk osiem, rozszywacze- sztuk trzy, trochę oliwy, paczka lazurowych farbek, pojemnik sniadaniowy

REFERENCJE
Triplex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „THORSTEN 4F” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Drogowy – Waldemar Lewandowski, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “TRANSPAK”, Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, Uvopex – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przemysław Kubala, ARMASERWIS, Roman Krzyżanowicz, Gmina Dolsk, Gmina Gostyń, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole, Gmina i Miasto Witkowo, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, Mazowieckie Stowarzyszenie Pomocy i Readaptacji Społecznej „Ogniwo”, Parafia pw. Matki Boskiej Zwycięskiej, Społeczny Instytut Ekologiczny , Stowarzyszenie Harcerskie , Stowarzyszenie MUTUUS CONSENSUS, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była także realizowana na studiach doktoranckich „Oceanografia”

POLECANE KSIĄŻKI:
Trenerem zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy te pozycje książkowe:

 • Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji-Irena Kamińska-Radomska
 • Rynek nieruchomości. System i funkcjonowanie-Marek Bryx
 • Czarodzieje rynku-Jack D. Schwager
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
 • Lekcje warte miliardy dolarów. Niewybaczalne porażki biznesowe i co z nich wynika-Paul B. Carroll, Chunka Mui
 • Zmienić myślenie o firmie-Łukasz Srokowski

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Kędzierzyn-Koźle, ośrodek Ameliówka, ulica Towarowa 37
  Opłata za udział: 1200 zł +23% VAT. Dajemy opcję płatności ratalnie – jedenaście wpłat.
  W cenie spotkania znajduje się obiad. Przystawka: Tygrysie krewetki smażone na oliwie z masłem czosnkowym, podajemy w towarzystwie sałaty i pieczywa. Zupa: Domowy rosół z makaronem i warzywami. Drugie danie: Łosoś na sposób Zamoyski, ryż z zielonym groszkiem, sałatka. Deser: „SONATA”-Lody, owoce egzotyczne, truskawki, galaretka, bita śmietana, polewa wiśniowa. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.