Świeża zabawa na szkolenia firmowe – dla trenerów

Informujemy, iż w naszym katalogu gier dla rynku firm określanych jako SME, fundacji niedochodowych i administracji samorządowej od przyszłego miesiąca promujemy grę menedżerską: Absurdalne bicie rekordu w autorskim wariancie gry w Platforma Lądowa (Roboczy tytuł tej zabawy jest dopiero tymczasowy – jednak pokazuje sens ćwiczenia.)
Naszą grę rekomendujemy na programach z finansów menedżerskich, z komunikacji międzykulturowej i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Kursy w Akademii Coacha.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Czechy
Czas prowadzenia: ok. kwadrans
Liczba uczestników: od 6, maksymalnie 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: rakiery śnieżne – sztuk dwie, łamacz do maszynek – sztuk sześć, nożyczki- sztuk osiem, trochę kawy, paczka grafitowych zakreslaczy, pokrowiec na deske do prasowania

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Czesław Komar Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „Profitt” , Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne GALWA-MET Frankowski Romuald, Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej „AKWA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Fabryka Mebli „”Ceglewski” Sławomir Ceglewski, PUHP „Classic” Poligrafia i reklama, Fabryka Okien i Drzwi SAPOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Wyrobów Jubilerskich Ravia sp. z o.o, Gmina Międzychód , Miasto Kalisz, Miasto Poznań, Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, Stowarzyszenie Forum Kultur, Fundacja Akademia Wilanowska, Klub Sportowy VARSOVIA MOTONAUTICA, Mokotowski Uczniowski Klub Pływacki Warszawianka – Wodny Park, Stowarzyszenie „Damy Radę”, Stowarzyszenie Integracyjne „Jutro Jest”, Stowarzyszenie Luka , Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych „Filemon”, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Gra była również rozgrywana na studiach podyplomowych „Technologia produkcji, w tym CAD, CAM, CAE”

POLECANE KSIĄŻKI:
Trenerem nabywającym certyfikację proponujemy tytuły:

 • Swiat 2040. Czy Zachód musi przegrać?- Andrzej Lubowski
 • Przemiana- Brian Tracy
 • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
 • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
 • Zrównoważone przedsiębiorstwo-Wojciech Przychodzeń
 • Instrumenty komunikacji wewnętrznej w przedsiębiorstwie-Arkadiusz Potocki
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Trojanów, pensjonat Karczmarz, ulica Cyryla i Metodego 12a
  Cena warsztatu: 2700 PLN plus podatek VAT. Proponujemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie spotkania znajduje się obiad. Przystawka: szparagi zapiekane z szynką dojrzewającą pod beszamelem serowym. Zupa: Zupa z borowików z łazankami. Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Mocno czekoladowe ciasto z dodatkiem orzechów włoskich i masła. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .